Bezmaksas piegāde 50GAB/partija SC, FC, ST LC Connector Optiskās Šķiedras Patch Bize Nopirkt vairāk un ietaupīt vairāk

w122945
Pieejams
€28.01 €30.45

PAZIŅOJUMS:

1.Pircējs ir atbildīgs par to muitas nodokli, un vietējās ievedmuitas nodokļiem utt.Cenas šeit nav

ietver galamērķa maksa pircēja pusē.

2.Svarīgi!!!Cienījamie Brazīlija klientu, lūdzu atstājiet jūsu CPF vai CNPJ skaits pēc pasūtījuma

3.Daži sepcial valstis, piemēram, Brazīlija, Meksika, E-pakešu un Ķīnas ziņu piegādes laiks var būt aptuveni 20-90 dienas LC/ APC Single mode optisko šķiedru Bize 9/125 Single Mode Optisko šķiedru bize 0.9 mm Funkcijas: 1. Atbilst Telcordia,GR-326-CORE, TIA/EIA un IEC 2. Zems Ievietošanas Zudumu Un Atpakaļ Pārdomas 3. Ekoloģiski Stabilu 4. 2,4,6,8, 12 un 24 Kanāli ir Iespējami 5. Saglabāt Kanālu Telpā,Izmaksu un Uzstādīšanas laiku 6. Viegli Push/Pull Darbību 7 Starplaikos Kabeļtelevīzijas/Saišķis Sadales Kabeļu/ Ribbon Cable/Āra Ūdensizturīgs kabeļu izvēles Programmas: 1.Telekomunikāciju 2.Datoru tīkli 3.KABEĻTELEVĪZIJAS tīkli 4.Aktīvā ierīce izbeigšana 5.Instrumenti BIZE PASŪTĪŠANAS INFORMĀCIJA Kabeļu skaitu Vienā pusē conectors polijas veida conectors Šķiedras Tipa Zābaks (kabelis) Izmērs Šķiedras Kabeļa Garums Šķiedras Kabeļa Apvalku Šķiedras Kabeļa Krāsa (Standarta) Simplex LC PC 9/125µm (SM) 0.9 mm Pielāgota LSZH Balts (0.9 mm) - SC UPC 50/125µm (MM) 2.0 mm - PVC Dzeltens - ST APC 62.5/125µm (MM) 3,0 mm - OFNP Orange - MK - - - - - Aqua - E2000 - - - - - - - MTRJ - - - - - - - MPO - - - - - - - MU - - - - - - piemērs: Bize-SC 50 MM 0.9 mm - 1,5 m LSZH Balts

Tagi: kabeļu ftth, ftth, optiskās šķiedras lc, gpon olt, vannas istaba tīra, onu gpon wifi, ūdenspīpe ūdenspīpe, onu epon gpon, 2 core optisko šķiedru kabeļu, optiskās šķiedras panelis.

Specifikācija

  • Savienotāja Tips: SC/APC
  • izmērs: 20cm*20cm*20cm
  • Zīmola Nosaukums: Joinwit
  • Objekta Garumu: 1m
  • Saderīgs: TP-link
  • Modeļa Numurs: SC, FC, ST LC Connector Optiskās Šķiedras Patch Bize
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā