Produktīvāki indivīdi

Jo ilgāk cilvēks strādā uzņēmumā, jo labāk viņš pilda savu darbu. Tas ir dabiska attīstība, kas notiek laika gaitā, kad indivīdi mācās efektīvi pārvaldīt sevi un savu laiku. Ja jūs pastāvīgi aizvietojat bijušos darbiniekus ar jauniem, neviens nekad nepieredzēs pietiekami daudz, lai kļūtu produktīvāks savā lomā. Ilgtermiņa darbinieki zina savas profesijas padomus un trikus un var veikt savus pienākumus daudz efektīvāk, pateicoties savai pieredzei.

Naudas taupīšana

Noturēt darbiniekus uz ilgu laiku ir labāk jūsu budžetam. Ja jums pastāvīgi ir darbinieku aprite, tad jūs zaudējat laiku, kad kāds pamet uzņēmumu. Pirmkārt, darbs, ko viņi veica, tagad ir pamests, tāpēc kādam citam būs jāpavada laiks, lai segtu šīs atbildības. Otrkārt, būs nepieciešams laiks, lai apmācītu jaunu darbinieku, tālāk bojājot uzņēmuma produktivitāti šajā periodā. Lai gan ilgtermiņa darbinieki parasti pelna vairāk naudas, viņu pastāvīgais darbs nodrošina, ka operācijas norit gludi, kas mazina slogu uzņēmuma budžetam.

Veselīgas kultūras uzturēšana

Vēl viena blakusparādība, noturot darbiniekus uz ilgu laiku, ir veselīgāka uzņēmuma kultūra. Jo ilgāk cilvēki paliek, jo labāk viņi iepazīst viens otru, kas rada labāku saskaņu starp jūsu personālu. Turklāt, kad darbinieki saprot viens otru dziļākā līmenī, viņi saprot, kā efektīvāk strādāt kopā. Ilgtermiņa darbinieki arī zina, kas nepieciešams, lai viņu darbs būtu veiksmīgs, tāpēc viņi ir vairāk gatavi izteikties, kad neefektivitāte palēnina uzņēmuma operācijas. Šo pārredzamību uzņēmumā ir daudz grūtāk sasniegt, ja lielākajai daļai jūsu darbinieku ir bijis tikai gads vai divi.

Kā prioritizēt darbinieku noturēšanu?

Tagad, kad jūs saprotat ilgtermiņa darbinieku nozīmi un to, kā viņi var palīdzēt jūsu biznesam, ir pienācis laiks rīkoties. Šeit ir dažas vienkāršas stratēģijas, kas var palielināt jūsu iespējas noturēt komandas biedrus tik ilgi, cik vien iespējams, lai veicinātu efektīvāku uzņēmumu.

Atzīt darbinieku sasniegumus

Cilvēki vēlas tikt novērtēti par to, ko viņi dara un par to, kas viņi ir. Veselīgas darba kultūras veidošana nozīmē atzīt darbiniekus par vērtību, ko viņi sniedz uzņēmumam. Vai tas nozīmē svinēt kādu jubileju vai apbalvot kādu par īpaši veiksmīgu projektu, jūsu uzņēmumam vajadzētu būt darbinieku atzinības modelim.

Veiciniet darba un dzīves līdzsvaru

Daudzi uzņēmumi saka, ka veicina darba un dzīves līdzsvaru darbiniekiem, bet ko viņi dara, lai to sasniegtu? Vai jūs sagaidāt, ka darbinieki atbildēs uz e-pastiem pēc darba dienas beigām? Vai esat izveidojis būtisku attālināto darbinieku apmācību programmatūru, lai nodrošinātu, ka viņi var efektīvi veikt savu darbu no mājām? Vai darbiniekiem tiek izdarīts spiediens neizmantot visas savas atvaļinājuma vai slimības dienas? Ja jūsu organizācija sludina šo elementu, tai arī jāpraktizē tas, lai saglabātu savus darbiniekus laimīgus.

Ieguldiet viņu attīstībā

Darbinieki jūtas novērtēti, kad jūs ieguldāt viņos. Tas nozīmē ne tikai labi maksāt viņiem, bet arī palīdzēt viņiem kļūt zinošiem un prasmīgiem. Piedāvājiet stimulēšanas pasākumus, piemēram, kompensācijas par tiešsaistes kursiem vai sertifikācijas. Iesaistiet profesionālus runātājus, kas var palīdzēt viņiem kļūt labākiem savos darbos vai apgūt jaunas prasmes. Šis pasākums palīdzēs viņiem justies novērtētiem un padarīs viņus efektīvākus savos darbos.

Padariet ilgtermiņa darbiniekus par sava biznesa pamatu

Darbinieku aprite ir recepte katastrofai. Tas var radīt atmosfēru ar nenoteiktību un neuzticamību. Turklāt, ja visi darbinieki pamet uzņēmumu pēc dažiem gadiem, ko tas saka par jūsu uzņēmuma pievilcību nākotnes strādniekiem? Mācieties atpazīt ilgtermiņa darbinieku vērtību un ieguvumus, ko viņi sniedz jūsu biznesam. Šiem cilvēkiem vajadzētu būt pamatam, uz kura balstās jūsu uzņēmums.